Promocja “Snu niespokojnego” na bonito

“Sen niespokojny” na bonito w promocji tylko za dwadzieścia trzy złote. Jeżeli lubicie SF, trochę oldskulowe, trochę skomplikowane – no to jest okazja, by kupić.

Okładka książki w niebiesko-zielonej tonacji - futurystyczna brama, niebo i dżungla. U góry tytuł - "Sen Niespokojny". U dołu autor, czyli Radomir Darmiła.https://bonito.pl/produkt/sen-niespokojny

5 thoughts on “Promocja “Snu niespokojnego” na bonito

 1. Fajno ale kupiłem wczoraj ebook za 31zł. Info o ebooku powinno być przypięte do profilu na masto zamiast tego pitolenia o cpk.

 2. https://101010.pl/@rdarmila/112005489587369111
  Nie rozumiem tego. Najpierw autor ostrzega, że “początek” jest trudny i nie wszystkim się podoba a potem zdziwienie że ludzie pobierają piracką wersje. Może wydawnictwo powinno udostępnić ten “początek” aby ludzie sami ocenili czy im się podoba czy nie. 13 x 35zł daje 455zł. Takie są teoretyczne straty wydawnictwa przy założeniu że wszystkim spodoba się ebook. Warto robić ludzi w balona?

  1. Czemu w balona?!

   Recenzje są dostępne, na legimi jest także początkowy fragment, który można przejrzeć. A ja chyba nie powinienem się wypowiadać, bo już mi ktoś kiedyś napisał, że zamiast reklamować, zniechęcam ludzi do kupowania…

   Chociaż patrzę, że ten fragment jest faktycznie dosyć krótki.

   (Edytowane)

 3. https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4895638/dzieci-burzy

  Po takich recenzjach/opiniach ktoś będzie chętny wydać 55 zł za dwie książki?

  https://wydawnictwo-alegoria.pl/produkt/pakiet-sen-niespokojny-dzieci-burzy-14-lat

  Wydawnictwo daje fragment 26 stron z 300.

  https://wydawnictwo-alegoria.pl/uploads/filemanager/ebooki_fragmenty/dzieci_burzy_rozdzial_1.pdf

  Na stronie wydawnictwa nie znalazłem darmowego fragmentu “Snu” dlatego za przykład robi “Dzieci burzy”.
  Dla uproszczenia rachunków załóżmy, że książka ma 260 stron. Darmowy fragment to 10% całego tekstu. Jako autor miałby Pan poczucie jakiejś straty gdyby wydawnictwo udostępniło 50% tekstu lub stron? W trudnych czasach wydawca stawia na znanych autorów bo są znani. Fani kupią w ciemno lub zadowolą się jednym rozdziałem. Nie każdy początkujący powtórzy sukces J.K. Rowling. Przeczytałem “Świt” i “Pożar”, uznałem że są dobre dlatego kupiłem “Sen”. Nawet jak się rozczaruję to i tak zarezerwuję kasę na kolejna Pana książkę.

  1. Dziękuję za komplement co do “Świtu” i “Pożaru”!

   Zapytam przy okazji wydawcę i podniosę tę kwestię, czy dałoby radę udostępnić darmowy fragment. Nawet zaraz wyślę email, i tak muszę przypomnieć o kodach do rozdania na ebooka/audiobooka “Coś fantastycznego”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *