Okładka czasopisma "Imaginarium Wielkopolskie"

Jestem w Imaginarium!

Światotworzenie i projektowanie akcji następnej powieści jakoś mi nie szło, więc by się wczuć w świat postanowiłem najpierw machnąć opowiadanko. Cel – wrócić do pisania, wczuć się w klimat. A jak wyjdzie dobrze, to może nawet gdzieś to wysłać. No, ale pisanie też mi idzie jak po grudzie, za długa przerwa chyba… W każdym razie, z przyjemnością się oderwałem, by zerknąć, co mi przyniósł listonosz. A co przyniósł? O to:

Okładka czasopisma "Imaginarium Wielkopolskie"

A dlaczego się Pan z tego tak cieszy, panie Radomirze? A dlatego, bo w środku jest “Jezu z Górnej Wildy”. Moje bardzo krótkie opowiadanko, można rzec – wprawka taka.

Pismo jest darmowe i już powinno być tu i ówdzie dostępne w Wielkopolsce: w bibliotece publicznej w Ostrowie, w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie… Wkrótce pewnie trafi do kolejnych miejsc.

3 thoughts on “Jestem w Imaginarium!

    1. Linku do wersji elektronicznej nie zapomniałem, tylko powiedziano mi, żeby na razie nie podawać :). Najpierw ma być dystrybucja papierowa, a dopiero potem stowarzyszenie udostępni wersję cyfrową. Tak mi przynajmniej powiedziano.

Dodaj komentarzTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany.